Sunnfjordrc.no
http://www.sunnfjordrc.no/

Ny flott dag på marka med ny motor!
http://www.sunnfjordrc.no/viewtopic.php?f=1&t=352
Side 1 av 1

Forfatter:  yallaair [ Lør Sep 22, 2007 8:18 pm ]
Innleggets emne:  Ny flott dag på marka med ny motor!

Det ble en svært vellykket dag på marka i dag! jeg og Vector skulle ned å fly litt hastighets-konkuranse med jupiterene.... Vector har ennå ikke fått nye-motorn sin (tower 75), så han fly fortsatt med sin MVVS 49. Det Vector ikke visste, var at jeg i hemmelighet hadde skaffa og montert en helt ny MVVS 91 med langpipe, tilpasset F3A lydnivå og effektregister :lol: :lol: Han skjønte ikke hva som var i ferd med å skje, før jeg starta motor'n bak ræva hans mens han stod å fløy....( han var så opptatt med å blåse, at han ikke hadde lagt merke til at jeg hadde skifta motor til en med 50 ca lang pipe :lol: :lol: )

Det ble selvfølgelig rått parti selv om jeg holdt på med innkjøring.... :!: Men etter jeg landa fekk han lov til å holde flyet mitt og flippe propellen et par ganger hehe :lol: :lol: Eneste kommentar var: Fy F**n for en komp!

Forfatter:  vector 250 [ Lør Sep 22, 2007 8:29 pm ]
Innleggets emne: 

Ja dette er helt hårreisende og grenser helt opp mot doping!! Du burde blitt utestengt fra all flyging i to år pga dette :evil: Slike nye innkjøp av bøllete værstingmotorer SKAL, jeg gjentar SKAL klareres med flykompiser slik at disse har en fair sjangse til å sette inn mottiltak. Dette er meget skuffende og beklagelig, jeg hadde ærlig talt ikke trodd noe slikt om deg Yalla. Tenke seg til å gå bak ryggen på meg slik som dette og gå rundt å holde munn mens jeg bolser og skryter av mitt nyinnkjøp, forferdelig skuffende må jeg si :(
Eneste skår i gleden din var vel den rufsete landingen din som resulterte i plastdeler, understell og propellbiter som haglet i alle retninger :lol: :lol:

Forfatter:  yallaair [ Lør Sep 22, 2007 11:39 pm ]
Innleggets emne: 

At det hagler litt beter etter en uheldig landing kan jeg absolutt leve med... Det var bare det at jeg feilberegna energien i flyet!!! :P Jeg er klar igjen i morra om de er klar!!!

Jeg har aldri hatt det kjekkere med en nyinnkjøpt motor! Ikke fordi den presterer bare BEST :!: , men også fordi jeg har hatt lyst på en MVVS LENGE! Da er jo krona på verket å kunne gå en hel uke å vite at DEN FLISER den nyinnkjøpte super-motoren-med-guds-universal-potte!!! :o

At den starter opp bak ræva di og skremmer vettet av fly og pilot er SINNSYKT MORRO :lol: :lol: ! Motor'n var verdt hver en krone, bare for å se uttrykket til Vector som hadde sett for seg en eeeehhhh.... mulig seier i fartskonkuransen 8)

Forfatter:  vector 250 [ Lør Sep 22, 2007 11:46 pm ]
Innleggets emne: 

Ja det er jo ganske lettvint for deg å vite hvilke tiltak du skal sette inn når du bare kan dilte etter meg og herme. Du hadde jo ikke engang hørt om MVVS før jeg troppet opp med et par stykker. Men gleden kan bli kortvarig, du vet jo om min supertrimmede 91 FX og la oss ikke glemme den kompressormatede 110`n :shock:
Men det er klart at så lenge du selvdestruerer deg selv i hver eneste landing så kommer jo jeg til å vinne i det lange løp.
La vrakgodset hagle rundt ørene :wink: :wink: :wink:

Forfatter:  vector 250 [ Lør Sep 22, 2007 11:56 pm ]
Innleggets emne: 

haha du er jammen morsom du 8)

Forfatter:  vector 250 [ Søn Sep 23, 2007 12:04 am ]
Innleggets emne: 

Yallaair skrev: "At den skremmer vettet av fly og pilot er SINNSYKT MORRO :lol: :lol: ! Motor'n var verdt hver en krone"


Det var jo du selv som ble skremt, jeg tok det hele med knusende ro som du så. Det var jo ikke mye om å gjøre at jeg fulgte deg heller da, selv om jeg kun brukte 5% nitro og du hadde 15%

Side 1 av 1 Tidssone UTC + 1 time [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/