Sunnfjordrc.no
http://www.sunnfjordrc.no/

DC-9-21 skalamodell + fun
http://www.sunnfjordrc.no/viewtopic.php?f=11&t=1898
Side 1 av 1

Forfatter:  Vegard [ Tir Okt 27, 2009 11:15 pm ]
Innleggets emne:  DC-9-21 skalamodell + fun

Noen karer her har laget en jækla god kopi av et av SAS sine fly: http://vimeo.com/7043579

Legg også merke til hvor godt karen liker flyet på 10:02. Made my day.

Forfatter:  microsock [ Tir Okt 27, 2009 11:53 pm ]
Innleggets emne:  Re: DC-9-21 skalamodell + fun

Nydelig! Han har tydelig lagt sjelen sin ned i dette flyet...

Forfatter:  Vegard [ Ons Okt 28, 2009 12:02 am ]
Innleggets emne:  Re: DC-9-21 skalamodell + fun

Han begynte i 2000 om jeg skumleste teksten rett. Nærmere ti år bygging. Han har flere tusen flytimer i 1:1 størrelsen. Ganske heftig.

Forfatter:  Kurt-Inge [ Tor Okt 29, 2009 9:07 pm ]
Innleggets emne:  Re: DC-9-21 skalamodell + fun

om dere ser del 1 så kom ikke piloten til første testinga hehe dem hadde kjørt kjempelangt for og komme til den flystripa så møtte ikke han som skulle fly flyet, :lol: må ha vert kjipt. han hadde vist fått ny mobil eller noe og viste ikke om dem skulle testflyge den dagen fordi dem skulle gi klarsignal om det ble noe av og det ble sendt til den gamle mobilen hannes som han ikke sjekket før noen dager etter:p
dem burde no ha fått mld tilbake før dem reiste og ikke bare gamble på at han hadde fått beskjeden hehe.

Forfatter:  Tagbart [ Tor Okt 29, 2009 10:22 pm ]
Innleggets emne:  Re: DC-9-21 skalamodell + fun

[quote="Kurt-Inge"]om dere ser del 1 så kom ikke piloten til første testinga hehe dem hadde kjørt kjempelangt for og komme til den flystripa så møtte ikke han som skulle fly flyet, :lol: må ha vert kjipt. han hadde vist fått ny mobil eller noe og viste ikke om dem skulle testflyge den dagen fordi dem skulle gi klarsignal om det ble noe av og det ble sendt til den gamle mobilen hannes som han ikke sjekket før noen dager etter:p
dem burde no ha fått mld tilbake før dei reiste og ikke bare gamble på at han hadde fått besD


Dei hadde kjørt 1600 kilometer. Det er faen meg langt det. Men fy faen for ei flystripe da!!! Hadde vert rått å fått flydd på en sånn plass! Tydlegvis em klubb med MASSE penger :shock:

Forfatter:  stressballen [ Tor Okt 29, 2009 10:39 pm ]
Innleggets emne:  Re: DC-9-21 skalamodell + fun

Vi skulle jo hatt ei årsavgift i klubben på 5000,- eller noe i den dur, da hadde det ikke tatt lang tid før vi kunne kjøpt ei tomt et sted og fått asfaltert ei skikkelig flystripe. Og så kunne jo kanske ei pølse med brød koste 100,- eller noe, det hadde gitt godt overskudd i klubbkassa :mrgreen:

Side 1 av 1 Tidssone UTC + 1 time [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/