Da har vi fått leket oss litt, og dette var moro. Personlig synes jeg det holder med 2 timer, noe som flere var enige om. Etter en kort dialog på stedet så kom vi frem til at Nina skal nå forsøke å få til treffene hver 3.uke, på lørdager til samme tid som idag. Det opprinnelige forslaget der det også var snakk om mandagskvelder vil utgå.
Underlaget i hallen er glatt, ingen tvil om det. Men jeg har ikke gitt opp å finne dekk som vil fungere på det underlaget. Det finnes et dekk for ethvert underlag i mine øyne, det må bare finnes først
Til drifting var dette derimot helt supert, og vi opplevde særdeles lite merker fra hverken gummidekk eller driftedekk, altså et ikke nevneverdig problem så langt. Neste gang må jeg huske å ta med noen disker slik at vi kan legge opp et banemønster for driftebilene.
I hallen ellers dukket det opp en Parrot AR drone, en Trex 250, et par indoorfly, kontraroterende helikopter og mikroquad. Alle disse modellene egnet seg for bruk innendørs, men jeg tror at vi kommer til å sette en grense på helikopter til max Trex 250, og også da skal det utvises forsiktighet. Når det gjelder fly så foreslår jeg at vi kan bruke opp til de typiske indoormodellene. Jeg ser forøvrig at jeg må ha meg en Blade Nano eller mCPX eller noe i den dur igjen, de er perfekte i denne hallen.
Noen tilskuere dukket også opp og syntes dette var moro å se på. Vi hadde også 4 dropin, og på et punkt telte jeg 17 personer, men det er godt mulig det dukket opp flere enn det. Jeg synes oppmøtet var bra, til tross for at flere hadde meldt fra om at de ikke kunne komme. Nina forteller at det sannsynligvis vil bli vaffelsalg og slikt igjen også, og det er jo litt stas
