Jeg og resten av familien hadde en fin tur på storeåsen idag, og som vanlig prøver jeg å kombinere littegrann. Jeg og madammen hadde med 3 barn på henholdsvis 8mnd, 3år og 5år, og hunden vår. På barnevognen plasserte jeg en T-rex 250, T-rex 450, Parkzone ultramicro stryker, og quadrocopteret mitt. Sistnevnte skulle jeg bare teste litt, da jeg har montert på en servo slik at jeg kan ta stillbilder med kameraet via fjernkontrollen. Hunden vår hadde på sin egen "backpack", og i denne lå Spektrum DX7 og DX8 pluss lipobatterier til resten av utstyret
Vel fremme på toppen av storeåsen tok jeg en runde med T-rex 450 og Quadrocopteret, og det var kjekt å få gjort. Er lenge siden disse er brukt nå, og det var godt å få noen av abstinensene ut av kroppen. Har lyst til å gjøre noen endringer på quad'n, det er mye forbedringspotensiale der. Uansett, vi koste oss på utsikten der en god stund, med boller og kakao. Helt knall
Når vi gikk ned igjen så stoppet vi på kunstgressbana, og der flydde jeg 3 batterier på min nye F-27Q stryker. Veldig kjekk modell som jeg skal ha det mye moro med. Legger ved noen videoklipp av Stryker, pluss et bilde fra Quad'n. En fin dag, og veldig kjekt å kunne kombinere familie og rc uten at det går på bekostning av familien.
Videoklipp av Parkzone microstryker:
http://www.youtube.com/watch?v=dAEBIdV_Fdwhttp://www.youtube.com/watch?v=2TIA76nTiMohttp://www.youtube.com/watch?v=KaD14hOj3Tkhttp://www.youtube.com/watch?v=3DxnMiGcdPEBilde fra toppen av storeåsen:
bilde fra storeåsen (800 x 600).jpg [ 116.71 KiB | Vist 11963 ganger ]